Yalnız Mesajı Göster
Eski 02-02-2006, 00:24   #6
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
Bu konuda bir kaç kelime etmeden geçemiyeceğim kitabı baştan sona okudum dev bir eser kamuoyuna göre ama bana kalırsa oldukça abartılı bir kitap yazar çoğu yerde hatırlatma yaparak bu bir tarih kitabı değil bir hikayedir diyor ve hayali iki kahraman belirtiyor bu hayali iki kahraman sadece orduda asker ve kitapta öne çıkan hiç bir özellikleri yok kitapta varlarmı yoklarmı o bile belli değil kitabı okuyan aynaya bakıp biz neymişiz diye sormaktan kendini alı koyamaz gibi geliyor iyi bir hikaye kitabından daha ileri değil tabi bu benim görüşüm abartı çok ama gerçeklerde çok ve ayrıca Taygunun da bu kitabı okuduğunu biliyorum bunula ilgili onunda yorumunu çok merak ediyorum... bu arada Sayın Turgut ÖZAKMAN 'nın hikaye kitabı diye hatırlatmalarını kendisine gelecek eleştiriler için bir kalkan gibi görüyorum Gerçekçi bir kitap önermek istiyorum Bu Yılgın Türkler okumalısınız hemde her ikisinide......
Can kardeşim, kitabı ben de okudum. Bayağı kalın bir kitap. "Okudum" derken de biraz utanıyorum çünkü atlaya atlaya okudum sanki. Tarih ile aram pek iyi değildir. O sebeple pek de anlayamadım. Eğer bahsettiğin kitap e-kitap halinde varsa buraya koysan da biz de okusak. Malum kütüphane alışkanlığı ve kitap alma alışkanlığı pek yoktur biz Türklerde
Saygılar...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla