Yalnız Mesajı Göster
Eski 01-12-2014, 20:03   #310
hus213
Kaptan

hus213 kullanıcısının avatarı

Varsayılan 01.12.2014 günü yaşanan

Bu gün eşimin ısrarıüzerine hem vakit geçirmek hemde ufak tefek biraz alış veriş yapalım dedik ve saat 11.00 gibi evden çıktık tomofile bindik Bornova metroda indik tekrar metroya bindik ve Çankayada indik Hisarönü tarafından dışarıya çıktık malum hanımların istek ve talepleri değişik konular oluyor benim hanımda örgü işlerine meraklıdır torununa bir şeyler örmek için yün aradık istediklerini bulamadık tabi amacımız gezmek ve vakit öldürmek orayı burayı dolaşarak geldik Havra sokağına malum balık bahane sohbet şahanede buraya kadar gelipte boş geçmek olurmu hemen cebimden gümüş oltamı çıkardım ve gerekli yere attım 1,5 kg balık hop torbaya girdi biraz daha dolaşalım derken binamızdaki bir sakinimiden tel geldi eşim ile bir yere gidilmesi gerekiyormuş konuştular eve dönüş başladı tabi akşam eve gelir gelmez gümüş oltmla yakalamış olduğum harika sardalyeler beni bekliyor hiç onları üzermiyim gereken yapılıp icabına bakılmıştır daha bolları ve de güzelleri sizlere nasip olsun
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Kan Gurubu:B.Rh (+)
hus213 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla