Yalnız Mesajı Göster
Eski 22-12-2006, 15:15   #5
aganta borina borinata
Guest

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi
Doğancım, şu ısıtmalılarla suda çarpılmıyalım birde
Evet Mert,fiyatı bizlere 90 YTL idi,içi mifyonlu,dışı ise tutmama özelliğine bağlı,Faruk arkadaşımız almış ve memnun olduğunu söyledi.
Aslında thermo bazlı gerek iç çamaşırı gerekse dış giyime kadar bir çok ürün var piyasa.Çoğunluğu kayak ve av çeşitleri için üretilmiş.Grotex lerin fiyatı gerçekten yüksek ama buna benzer başka markaların ürünleri de mevcuttur,sezonla birlikte büyük alışveriş mağazalarını gezmekte fayda var derim,sevgilerimle
bize bi şey olmaz erol abi...ulus olarak bağışıklığımız var bi çok şeye ...gerçekten de sezon sonuna doğru mağazaları bi ziyaret etmek lazım...burada ben bi bot beğendim ama 280 TL...üstelik başka bi marka hem pahalı hemde bilmediğin bi marka olunca içine sindiremiyorsun...bi de garo-tex in kendi ürünü olsa fiyatı siz düşünün artıkın...

benim askerden ömür boyu üzerime zimmetlediğim bi gore-tex im var fakat artıkın eskidi biraz...birde sanırım tuzlu su gore-tex lere dokunuyor biraz...bi de adam o kadar para sayınca bence balığa giderken giymez abi bunu bayramda seyran da giyer walla...

ama yukarıdaki ürünü giydiğinizi düşünün bi üzerine de pasaklı balık kıyafetlerimizi çekmişiz bi elimiz de olta bi elimizde rakı işte budur amatör balıkçının hayatı (şiir gibi oldu walla)...

bu arada sizin aldığınız üründe kullanışlıdır ama sabaha kadar balıkta kullanan birinden fikir almak lazım...özellikle teknede kullanan birinden...

bu arada full gore-tex giyinmek isteyen varsa biraz masraflı vallahi küçük bi servet gibi bişey....alırsanız hanımlarınıza çaktırmayın...bu son alışverişiniz olabilir kanımca...

rastgelsin...

Bu mesaj en son " 22-12-2006 " tarihinde saat 15:18 itibariyle aganta borina borinata tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla