Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-02-2008, 16:11   #4
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

evet can paylaşım işte bu , dediklerin çok doğru ,özellikle arkadaşlarımızın bir çoğu ekranda balık şeklini gördükce balık burda diye durup boş bekledikleri çok oluyor: işin özündeki gerçek şu ki cihazı satana kadar öyle metiyeler düzüyorlarki birçok arkadaşlarımız cihazı aldıktan sonra anlatılanla işlemin olmadığını çok geç anlşıyor ama iş işden geçmiş oluyor.
garmini bir arkadaşım aldı 450 mt liğini şimdilik fena değil diyordu. humminbird gerçekten çok iyi bir alet bende onu kullanıyorum ,benim için derinliği biraz sığ ama idare ediyorum.

Eco-sounder a gelince bu iş tam bir muammaya döndü? büyük boyutlularından bahsediyorum, sonar sistemi biliniyorki birçok ülkede kendi karasularında yasakladı ?. özellikle 16 mil tarama kapasiteli olanları varki bana göre denizde tam bir canavar, birkaç yabancı sitede bununla ilgili yazı buldum fakat bende ingilizce olmadığından bir şey anlamadan kapadım gitti. bence araştırılması gereken vede yasaları düzenleyenleride uyararak ne yapılması gerektiğinde fikir vermekde yarar var diyorum. teşekkürler. rastgele.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla