Yalnız Mesajı Göster
Eski 07-05-2010, 23:25   #1
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Post Güzel bir dostluk

Sevgili dostlarım;

Dün bir gezi yapmaya bazı sevdiğimiz abilerimizi Aptullah abimiz Kamil kardeşim ve Necati kardeşimle birlikte ziyaret etmeye karar verdik.

ilk kamil biladerim ve aptullah abimiz benim yanıma geldi daha sonra necati kardeşimi aldık ve süleyman abimize doğru yola koyulduk

yolda telefon ile süleyman abimizi aradık oda limana dönüyordu
nihayetinde biz limana girerken anıl kardeşimi teknede kürek çekerken gördük yanında taygun ve oğuz abi vardı.

süleyman abide teknesini yerine park ediyordu

kısa bir hoşgeldiniz beş gittiniz derken kaşla göz arasında daha kendimi tekneden atamadan tekne çalıştı denize açıldık

çayımı bile tam manasıyla içemedim.zararı yoktu süleyman abi gibi usta bir kaptanla açılmak kimseyi korkutmaz :

balık varmıdır sizce ben pek sanmıyom ama

balığı gökte arama abi denizde balık denizde

anıl sıkı tut yeğen düşmeyeyim

bu kareler süleyman abimizin teknesindeki güzel anlardı .teşekürler süleyman abi

buradan Süleyman abi ile beraber urlaya gitmeye hep beraber karar verdik
uzun zamandır gökhan ve bahar kardeşlerimizi ziyaret etmek istiyorduk zaten.

gökhan ve bahar kardeşlerimizi(denizkızı)urla özbekte habersizce bir yakalayalım dedik.kendileri tekneleri ile oltacı götüren arkadaşlarımız olduğundan özbek köyüne yaklaşınca telefon ile aramak istedik.daha önceden söyleseydik belki işe bile çıkmazlardı.
zaten kendileride o gün teknelerinin bakımı için limandalarmış gelen oltacı misafirlerinin güneşten yanmaması için tente hazırlıyorlarmış.tekneleri gerçekten av için mükemmel görünüyor ben pek tekneden anlamadığım halde eğer tekneden misafirlerim balığa gidecek olursa seve seve çekinmeden gökhan ve bahar kardeşime gidebilirim.bir başka güzel yanıda aile ilede gitsem bahar var o yüzden her harükarda güzel olur.hanımlar dantel örebilir

anlıyacağınız baskın gibi bir misafirlik oldu

bu güzellikleri bizler hiç bir menfaat ve çıkar karşılığı olmadan severek isteyerek saygı duyarak yaşadık

süleyman abiye ve gökhan&bahar kardeşlerime göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı kendi adıma çok teşekkür ederim.verdiğimiz rahatsızlıktan dolayıda özür dilerim

harika dostlarsınız

Bu mesaj en son " 10-05-2010 " tarihinde saat 09:45 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links