Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-12-2007, 09:13   #4
hhlevent
Oltacı

hhlevent kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Rauf tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Levent bey tekrar hoş geldiniz gecmiş olsun.Maalesef ülkemizdeki vurdum duymazlık ve umursamazlık her konuda ve her zaman kendini gösteriyor sakaryada veya yurdumuzun başka göl,gölet ve akarsularında bunlar görülüyor .bunlara tepkimizi yöre halkı olarak göstermek ve sorumluları yönlendirmek zorundayız.ama birazda o bölgelerde yaşayan veya ikamet eden vatandaşlarımızında gevşek oldukları aşikar.selamlar
Sevgili dostum,

Yazıda belirttiğiniz gibi, hem avcılıkta hem de balıkçılıkta sorunlarımız bir türlü bitmemektedir ve yurdumuzda sorumsuzlar bitmedikten sonra sorunlarımız da asla bitmeyecektir. Kendi menfaatleri uğruna ne tabiatı ne insanları düşünerek hareket etmeyen bu kişiler rant peşinde koştukça doğanın kuşu da biter ırmakların canlıları da. Buna karşılık fertlerimizin de aynı şekilde duyarsızlığını yaşadım. Bİr oturma eylemi yapmak için konuştuğum hiçbir arkadaştan destek bulamadım. Dolayısıyla meyus ve mahsun olarak bu defteri de kapattım. Eğer biz birleşemezsek, bir kuvvet meydana getiremezsek daha çok ağıtlar türküler düzeriz.

Selam ve sevgilerimle...