Yalnız Mesajı Göster
Eski 20-01-2007, 09:38   #6
yilmaz
Tayfa

yilmaz kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aganta borina borinata tafarından gönderildi
sayın rüzgar2;

yazınızda bahsettiğiniz resimler sanırım "sarkıtmalar" bölümündeki köstekli takımlar...yazı ve resimlerin yeri aynı alan içerisinde olursa sanırım daha anlaşılır olabilir...düzeltmenin sizin ya da site yöneticileri tarafından yapılmasını temenni ediyorum...eğer "sarkıtmalar" bölümündekiler değil ise resimlerinizi bekliyoruz...uzun zaman olmuş muhtemelen forum düzenlemelerinden sonra olan bi karışıklıktır...

ayrıca; yazınızın altında resmi görülen takım hakkında hiç bir bilgim yok...bu takımın nerelerde, hangi balıklarda ve hangi yemlerle kullanıldığını ve kullanım şekli konusunda bilgilendirirseniz memnun olurum...

rastgelsin...
merhaba doğan;benim bildiğim bu telli kırlangıç takımı. kırlangıç balıkları genelde çift olarak gezdiği için köstekler çift olarak düzenleniyor. bu takımın bir benzeri olan 6 köstekli telli takım da var oda barbun balığı avında kullanılıyor.bende bu takımları ilk önce değerli üstadımız ALİ PASİNER' in yazılarında görmüştüm daha sonra BİLGEHAN SARP' ın hocamızın sitesinde görmüştüm. ama bu takımları deneme fırsatım olmadı umarım yakın zamanda deneme fırsatı bnulabilirim.

Adana-Hatay-Düziçi
yilmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla