Yalnız Mesajı Göster
Eski 03-12-2010, 09:35   #26
CEMAKO
Tayfa

Thumbs up

Alıntı:
ejder_balikci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ahmet tarih arkadaşımıza bende katılıyorum. Tekneden gidersek 5 yada 6 kişi olacağız kimse kimseyle sohbet etme fırsatı bulamayacak ben dahil daha birbirini görmeyen insanlar var ama kenarıda olursak hepberaber bi kaynaşma olur ve muhabbet edip sohbet etmek amaçlı güzel birşey olur. bence bu balık değil kaynaşma organizasyonu olsa süpper olur. iyi değerlendirmenizi arzederim saygılarımla.
Ben benim gibi seferihisarlı olan kardeşimizin görüşüne katılıyorum Hele hele birde ıldırı olursa Eşrefpaşalı arkadaşlarımız bilirler oraya zaman zaman otobüs seferleri bile düzenliyorlar. Yalnız biraz yürümemiz gerekebilir. orada isteyen mangal yakar isteyen uzanır yani herkez gayet rahat eder ayrıca söylemeden edemiyorum. Daha önce tekneden avlanmamış olan arkadaşlarımız varsa hava birazcık esintili olsa dahi muhakkak kusma problemi ile karşı karşıya kalabiliyorlar bu sebeple hem kendileri hemde teknedeki diğer arkadaşlar da kıyıya dönülmesi gerektiği için mağdur oluyorlar.
Benim görüşüm bu şekildedir. Ama yinede tekne ile ava çıkarsak severek katılırım. Çünkü arkadaşlarımız seviyeri, yardımcı ve kendini bilen arkadaşlar

Bu arada bu şekilde olan bir seçmeli organizanyon için ellerinize sağlık
Teşekkürler

Cem ÇELİKER