Konu: Senso Diver
Yalnız Mesajı Göster
Eski 12-05-2007, 14:51   #13
freediver
Kaptan

Alıntı:
giritli tafarından gönderildi
Pardon ama neyi paylaşamıyoruz ki onu anlamış değilim...
Selim abicim birileri ilgilenir ya da ilgilenmez ama yinede paylaşım için teşekkür ederim size...
Cumhurcum eleştirmek veya eleştirilmek güzeldir...insanları gelişime ya da olumlu yönde değişime iter...ama eleştirirken sarf ettiğimiz cümleleri özellikle internet ortamındaysak 2 kere hatta 3 kere düşünüp öyle söylemeliyiz...
İnternetin güzel tarafı uzakları yakın etmesi ve de birbirini hiç görmemiş insanların gıyaplarında tanışmaları...
Ama bir bu kadar belki bundan da kötü bir tarafı var ki...o da internetin MİMİKLERİNİN veya VURGULARININ olmaması...işte bu yüzden birşey yazmadan önce bence 2-3 kere düşünmeliyiz...ben birisine yüz yüzeyken öyle bir laf ederim ki bana ne alınır nede darılır...çünkü benim yüz ifademi görebilmektedir ve yüzümdeki mimiklerden ciddimi yoksa espiritüelmi olduğumu anlayabilir...ama internette iş başka kardeşim...saygılar...

Onurcum dediklerine bastan sona katiliyorum.
Ama benim yazdiklarimda kesinlikle hakaret ve kücük düsürücü bir kelime yok ama öyle anlasiliyorsada ictenlikle söylüyorum.Kesinlikle Selim Abiyi kücük düsüreyim bozayim diye bir düsüncem söz konusu degil

TARTISMANIN KIRGINLIKLARA YOL ACMAMASI ICIN EN IYISI KONUYU KAPATMAK SANIRIM
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin

Bu mesaj en son " 12-05-2007 " tarihinde saat 15:26 itibariyle freediver tarafından düzenlenmiştir....
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla