Yalnız Mesajı Göster
Eski 14-05-2007, 09:55   #10
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Alıntı:
aganta borina borinata tafarından gönderildi
sanırım burada da bi miting organize edecekler... ankara, istanbul ve izmirdeki manzaralar aslında bi çok şeyi gösteriyor...

ishak abi konu başlığını görünce () oldum vallahi bu ne ya dedim kendi kendime...üstelik izmirde ... paylaşım için teşekkürler abi...

rastgelsin...
Doğan'ım , ben basından izlerken bu mitingleri bazı teşkilatlar ve kuruluşlar organize ediyor sanıyordum.Ama tam olarak hiç de öyle değilmiş...O mitingde yurdumuzun bütün köşelerinden gelip de İzmir de ikamet eden her türlü görüşe sahip insanlar ile tüm civar illerden gelen yüzbinler vardı..Herkesin derdi aynıydı....Cumhuriyet'imize sahip çıkmak...Orada gördüm ki, bu ülkede yaşayan insanlar arasında hiç bir ayrılık gayrılık yok ....Bütün oraya gelenler, binlerce şehidin verildiği bu güzel ülkemizde ''O güzel kırmızı/beyaz bayrağımızın'' altında
toplanmaktan büyük onur ve gurur duyuyorlardı...Vallla ne diyeyim o kalabakları görünce,sık sık gözlerim yaşardı....Ağlamamak için kendimi zor tuttum..Kahretsin yaşlanıyorum mu ne... Hani insan yaşlanınca daha çok duygusal olurmuş ya...

Bu mesaj en son " 14-05-2007 " tarihinde saat 10:44 itibariyle Uzm.Dr.Rastgele tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla