Yalnız Mesajı Göster
Eski 10-05-2007, 13:56   #5
orca
Oltacı

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
abi Carisma da 80-120 atarlı. Merak ettiğim 60-70 gr kurşun takınca verimi nasıl olacak,aynı şey enrico için de geçerli.
kamis konusunda cok deneyimli olmasam da, arayi kapatmak icin oldukca mesai yapiyorum

cok direndikten sonra gecen gun hayri'nin ve faruk abi'nin de gazina gelerek caglar av'dan bir DAM spezipower telesurf kamis aldim. henuz kullanmak kismet olmadi, o yuzden spesifik olarak surf kamis hakkinda yorum yapamayacagim,

ancak, normal kamislardan hareket ederek diyebilirim ki, kullandigim 100-300 atarli kamista 60 ya da 75 gr kursunla verim konusunda skıntı yasamiyorum, atis ayni... yani 40-60 gr atarli kamista 60 gr kursunla ne kadar mesafeye atiyorsam, 100-300 atarli kamista 60 gr kursun kullandigimda da ayni atisi yapiyorum. surfte de ayni sekilde olacagini tahmin ediyorum.

ha diyeceksiniz ki, 60 gr kursun kullanacaksan ne diye 100-300 atarli kamis kullaniyorsun? 100-125 gr kursun kullandigimda cok daha uzak mesafeye atsam da , her 5 atistan birinde takim kopariyorum kardesim...elimin ayari yok, abaniyorum iste, bi de alismisiz, ince takim avci takim diye, netice catttttt neyse dedim ya, biraz daha mesai yapip o konuyu da halledecegim yakinda insallah
orca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla