Yalnız Mesajı Göster
Eski 16-01-2007, 15:51   #7
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Onurcum,genelde dediğin gibi çıkrıkların fiyatları biraz yüksek,lakin spin makineye göre karşılaştırma yapmak gerekirse traktör gibidirler.Remixsonun fiyat-performans olarak ürünleri fena değil, bu arada bu iş için ayırdığın bütçeyi bilemediğimden dolayı pek fazla bir seçenek sunamıyorum.Ama biraz paraya kıyarım dersen yine fiyat-performans bazında benimde kullandıklarımdan bir Pen ya da Shakespeare de olabilir.Fazla derin olmayan (50m.gibi) Dip avında kullanacağım Kamış seçiminde genelde uyguladığım bir yöntemden bahsedeyim. Genelde kullanacağım kurşuna (örneğin 125gr.)misinayı bağlayıp açık kamışın sap kısmına kadara deliklerden geçirip kamışı yere paralel tutuyorum,şayet kamış ucu büküldü bükülecek gibi duruyorsa bu benim için yeterlidir,zira bu durum suda da geçerli olacağından hafif vuruşları hissetmenizi sağlayacaktır.Suyun kurşunu kaldırma güçüne karşılık mono misinanın esnemesine denk gelecektir,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla