Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-06-2010, 21:18   #30
Bahadır Sarıca
Çımacı

Bahadır Sarıca kullanıcısının avatarı

Alıntı:
alpargun35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bahadır bey merhaba,
Yeni bir bot aldım, CE belgesinide verdiler, acenta sahibi , ''Bağlama kütüğü ruhsatı için , ''liman başkanlığından , bir belge daha istendiğini , kendilerinin de ,bu belgenin temini için üretici firma ile irtibata geçtiklerini ,birkaç güne kadar bu belgeyi de bana vereceklerini söyledi. Bu belge olmadan kayıt yapmıyorlarmış !!!
Fatura ve CE belgesi ''haricinde, istenilen bu belge konusunda ,bilgisi olan arkadaşlarımızın bu bilgilerini , bizlerle paylaşması , çok iyi olur ,selamlar.
Sevgili Alp Bey,
Öncelikle yeni botunuz hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız, bol ve keyifli avlarda kullanırsınız inşallah.
Bağlama kütüğü belgesini alma konusunda kararsızlığımı ve almadığımı daha önce belirtmiştim. Ama bağlama kütüğü belgesi alan arkadaşlarım oldu. Daha önce belirttiğim ve sizin de söylemiş olduğunuz evrak dışında bir belge istendiğini duymadım bilmiyorum.
Satıcının size söylemiş olduğu evrak ismi nedir? Bilirsek belki yardımcı olabiliriz.
Sevgi ve selamlarımla...
Bahadır Sarıca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla