Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-09-2012, 01:52   #17
palot
Oltacı

palot kullanıcısının avatarı

kardesım sanada ratgelsın öncelıkle bılmelısınkı balık ısı nasıp ısı ee oda bızde var olduguna gore sunlara dıkkat etmelısın öncelıkle hava durumuna hava poyraz ıse ızmır kordonda yanına gıderken surf kamısı ve genıs caplı surf makınanı ve 0.35 mısına kullanacaksın bu neden uzak calıscaksın kardesım ...... ee hazırlık tamama deıl tabı . sımdı sıra geldı takıma bedenı pooyrazda ıster gezer calıs ıster gezer ben alıskanlık hep gezer kullanıyorum takımlarımı ona gore hazırlıyorum.. sıdı mısınanın saglamlıgına gore 60gr ıla 75 gr gezer kursun al bol mıktarda yanına ve 0/1 veya 0/2 bms (biemsi) acılılımı ıle fransız igne kullan yada aynı numada sarı yassı olan cupra gnesı kullan kardesım ... sımdıtakımlarıaldık öncelıkle mısınana gezer kursunununu tak ardından tespıh boncuklarından bul tak pesınden fırdöndunu bagla ve altınada bır bırbucuk karıs kadar mısınaya ıgnenı bagla su anda kodonda cupra gunduz yengec madya ıdeall olan yengec gece ıse papıla sardalya tuzlanmısı olacak onu da kendın hazırla artık ve yapıstır atabıldıgın kadar uzaga 100 110 metre yapamıyorsan 70 80 metrede ıs yapar önemlı olan uzak calısmak ))))((( haa unutmadan 10gr gezer kursunlada yakın calıs bazen sapıtıp kıyılıyo balık )))))))))((((((((( tatlı tatlı elınle cek balıgı kıskandır kardes bırazz balıklama ucsun ustune hade sanarasgele herkese ras gele kalın saglıcakla cevremızı temız bırakalım haa unutmadan bırgun yasak koymasınlar ......................