Yalnız Mesajı Göster
Eski 26-07-2006, 10:11   #5
aganta borina borinata
Guest

erol abi bu konuda haklı, hatta bu programı dijital bi saate de ( bekçi saati ) kurarak gittiğiniz her yere yanınız da taşıyarak programı sürdürebilirsiniz...ancak bu sistem sigarayı bıraktırmıyor azaltarak daha kontrollü tüketimi sağlıyor...tabiki erol abinin de dediği gibi gerçekten sağlam bi iradeyle programa uymanız gerekiyor...ancak şunu belirtmekte fayda var ki bi çok bilim adamıda aynı şeyi söylüyor "sigarayı bırakmak zor değil tekrar başlamamak zordur" bu konuda da biçok programdan aşağı yukarı hepimizin haberi olmuştur sanırım...erol abinin bahsettiği programa uyabilmek mümkün biraz daha güçlü olursanız birden bire kesip atabilirsiniz...ben uzun süredir içiyorum ama günde 15 taneyi pek geçmiyor ( balığa çıkdığım dönemler hariç ki ozaman iki paketi geçiyor yarısını ben yarısını rüzgar hesabaı ) ve enteresandır her zaman severek içtim ve son 10 yıldır bırakmayı hiç düşünmedim...ama inanın bana çok tehlikeli bir alışkanlık olduğu kesindir...bu arada sevgili mert yaşama şöyle biraz geri çekilip bakarsak en az o köpecik kadar şartlandığımız bi çok olgu görebileceğimizi düşünüyorum...erol abinin bahsettiği programı masa başında calışan özellikle işleri daha çok bilgisayar başında olan tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum...

sağlıklı günler dileğiyle...
  Alıntı Yaparak Cevapla