Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-07-2008, 20:29   #8
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hasanova tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben şu şekilde bir sap demek istemiştim Cem;

Bu şekilde tek elinle rahatça alabilirsin balığı. Balık ne kadar büyük olursa olsun
Hmm evet gayet güzel bir fikir. Acaba elimdeki sopaya minibüsçülerin direksiyonlarına takılan kelepçeli (direksiyonu tek elle döndürmeye yarayan) topuz benzeri zımbırtıdan taksam olur mu... Bunu değerlendireceğim. Teşekkür ederim.

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abi gerçekten güzeL oLmuş bizim tekneyede bi tane yapmak gerek böyLe bişey bizimkinin sapı yamuLdu ve sonra da kırıLdı

Ha bu arada abi. Allahın emri peygamberin kavLiyLe resimdeki kaLemi istiyorum her resimde gözüme takıLmaya başLadı
VA-DE Yapı Market, Dalya 1.Sk.Eğitim Mah.No:6 Balçova İZMİR - 232. 277 5204 Adres ve telefonu. Ferforje tipi demir işleri yapıyor. Balçova Ata caddesine girdiğinizde ilk kavşaktan sola dönüp otobüs durakları istikametinde ilerliyorsunuz. Üçkuyulara doğru. Yol üzerinde sağda zemin katta yaptırdım. Bu bilgiyi şunun için verdim. 5-6 yer dolaştım, adamlar yapmaya değer bulmadılar sanırım.

Kalem silinmeyen permanent/waterproof kalemlerden. Bu tür işlerde her yüzeye işaretleme yapmak için kullanıyorum. Görüştüğümüzde veririm

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 13-07-2008 " tarihinde saat 20:35 itibariyle xnode tarafından düzenlenmiştir....
xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla