Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-05-2014, 16:17   #8
hus213
Kaptan

hus213 kullanıcısının avatarı

Varsayılan 7-12 İzmir yatçılık ve tekne fuarı

7-12 İzmir yatçılık ve tekne fuarı

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba sayın abilerim ve sevgili kardeşlerim.Bu gün ikinci günü olan İzmir tekne ve yatçılık fuarını gezmek için saat 12,00 gibi yola koyulup Basmanenin yolunu tuttum. içeriye giriş ücretli imiş ama ben ücret ödemeden girdim.içeriye gireli daha 15 dakika olmamıştı ki telefon çaldı ve acil olarak bildirilen yere gitmem icap etti. ama yinede bir şeyleri kaydetmek için zaman harcadım 8-10 kadar teknelerden ve de yatlardan çekim yapabildim.uğraştım ama ne olduysa fotoları bir türlü kabul etmiyor küçültüm büyüttüm olmadı güzel tekneler ama fiatları biraz uçuk gelelim maketlere hiç hoşuma gitmedi çok yetersiz buldum 10-12 çeşit maketle fuarmı olur bende var 15-20 çeşit ve hepside kendi ellerimden çıkma onlarki teşkilatlı olarak çalışan işletme şeklinde yerler bu yüzden yetersiz buldum bir engel çıkmazsa cumartesi günü tekrar gideceğim inşallah o zamana kadarda fotolarımı sizlerle paylaşma imkanını yakalarım.bol ışıklı günleriniz olsun
Kan Gurubu:B.Rh (+)
hus213 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla