Yalnız Mesajı Göster
Eski 15-05-2007, 12:13   #33
gokseldbuga
Guest

Alıntı:
cevat2 tafarından gönderildi
Gökselim,çok para veriyorsun,birde balzerin makinalarına garanti vermiyorlar diye duydum,indirimde olan dam 265 orijinal quick fd tavsiye ederim ,harika bir makina kuvvetini sararken hissediyorsun,fiyatı da cazip üste kalanlan kafana göre bir makine daha alabilirsin.
abi avmarketinde kalmamış o makinadan, fazla para verdim doğrusun ama 1 kere alıyorum, bozulursa da napalım. Avmarketi alışveriş prosedüründe firmanın garantisinde diye biliyorum , değilse çökerim tepelerine

AVmarketi.com sitesinde satışa sunulmuş olan ürünlerin tamamı İTHALATÇI veya ÜRETİCİ FİRMA garantisi altındadır. Ürünün garanti içeriğini ve süresini tamamen sağlayıcı firma belirlemektedir. AVmarketi.com satın almış olduğunuz ürünlerin garanti sürecini takip ederek, teknik desteğinin verilmesini sağlamak ve oluşabilecek ürün arızalarının giderilmesi hususunda tüketici ile sağlayıcı firma arasında köprü oluşturmaktadır.

Bu mesaj en son " 15-05-2007 " tarihinde saat 12:18 itibariyle gokseldbuga tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla