Yalnız Mesajı Göster
Eski 18-11-2011, 22:45   #12
baypipo_tr
Oltacı

baypipo_tr kullanıcısının avatarı

Varsayılan Önerileriniz Dikkatim de :)

----*ANIL kardesim evet zargana ipeği diye geçiyor bahsettiğin ürün.biraz araştırmıştım o ipeği nasıl kullanıldığını falan..genellikle tekneden sürütme de kullanılıyormuş diye yazılar okudum ama kıyıdan at çekte de denemek gerekiyor illaki..bi şansımı denicem inşallah ipekle..tavsiyen için saol kardeşim..rastgelsinn

-----MURAT hocam ..kaya kurdu istanbul da mevcut ancak boru kurdu kadar bol değil sanırsam..yanlış biliyor da olabilirim...iğne rengi konusunda siyah renkli olanı ile de denicem.bazı yorumlarda bu konuda deneyim sahibi olanlar kimisi demişki siyah iğne renk olarak iyidir..kimisi de beyaz iğne olsa da farketmiyor şeklinde
yorumlar okumuştum.ama tavsiyene uyucam ve iğneyi bir de siyaha çevireyim.teşekkürler.. mır mır lar ının devamını bekliyoruz ..güzelbahçeden

-----TUĞYAN abi senin dediğin gibi yapıyorum zaten zargana topundan sonra 2m beden var..ve balık asılma yaptığı anda serbest bırakıp yemi yutmasını bekliyorum 5-6 sn kadar..sonra zaten belli ediyor yemi yuttuğunu..denizde kılıçbalığı gösterisi başlıyor önerilerin için teşekkürler.. rastgelsin..
baypipo_tr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla