Yalnız Mesajı Göster
Eski 22-09-2006, 15:02   #21
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Merhaba Rauf Bey,
sitemizde böyle malzemeleri kullananların sayısı arttıkça mutlu oluyorum.Elinize sağlık çıkrığınız gayet güzel olmuş.Aslında fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla mevcut çıkrıkta yapılacak bir kaç düzenleme ile motorlu hale getirebiliz belkide.İlk etapta çıkrık göbek milini uzatarak sol taraftan rulman dışına bir kaç santimetre taşıralım.Taşırdığımız mile bir kam yatağı açarak göbek mili çevirecek olan büyük dişliyi monte ederiz.Gövde dış yanaktan bağlanacak olan Motora da ilave edilecek olan küçük dişlimizi de büyük dişlimize göre gövde yanağına bir delik açarak motor miline bağlı küçük dişliyi monte edebiliriz.Ben en iyisi bunu çizeyeyim.Yazarak anlatım zor oluyor.Bunun için bana biraz müsaade Rauf Bey,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links