Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-02-2007, 08:20   #11
aganta borina borinata
Guest

Alıntı:
gerence tafarından gönderildi
Evet ; ben de yıllarca Maden, Karareis,Büyük ve Küçük Mercan boğazları, Gerence,Ildırı, Koni(eşek) Adası, Toprak ada, gemi suyu, Alaçatı açık deniz, Tursite gibi bölgelerde avlandım...50 yıldır Çeşme yarımadasında yaz geçiririm, şimdilerde 5-6 ay gibi bir süre yaz tatili yapıyorum Teknemi satıp uzun seneler karadan hasretle denize baktım ! 12 yıl sonra tekrar süratli bir balıkçı teknesiyle denize dönmek için start verdim...Ancak görüyorum ki sistemler, takımlar ve yöntemler de çok değişmiş... Yenilemeye çalışıyorum kendimi... Veee ;umarım bıraktığım yerlerde duruyordur o balıklar
Kateti ve dip sürütmesi yaparım genelde... Turna, yani baracuda avına bayılırım...
Kendime has avlanırım...Ancak herkesi dinler ,işime yarayanları da mutlaka denerim... Büyük ve uğraştırıcı balık yakalarsam ,adrenalini ile bir sezonu idare edebilirim ...
Çok iddialı değilim, ama boş dönmeyi de sevmem...
Böyle bir sitede sizleri okumak ta bir başka keyif... Bir süre ara vermeyi düşündüğüm zamanlar da böyle bir site olsa , ki internet olmadığından olası değildi böyle bir şey ; denize ve balıkçılığa kesin olarak ara vermezdim...
Sizlerle mutluyum dostlar... ŞANSINIZ BOL, BALIĞINIZ ÇOK,YOLUNUZ AÇIK OLSUN
aramıza hoşgeldiniz...
mücadeleci iri bi balık hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum...hakikaten iyi bi av zaman zaman tatminkar olabiliyor...umarım sitemizde aradığınız soruların yanıtlarını ve sıcaklığı bulabilirsiniz...

turna hakkındaki sorunuzu balık ve avı hakkında bilgisi olan arkadaşların ilgi göstereceğinden eminim...

kontrol paneli üzerinden imza ayarlarınızı düzenleyiniz lütfen...aşağıda verdiğim linke tıklayarak imza ayarlarının düzenlenmesi konusunda yeterli bilgi alabilirsiniz...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links