Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-07-2008, 11:43   #5
hasanova
Tayfa

hasanova kullanıcısının avatarı

Alıntı:
wasp251 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Doğru olmayan şey nedir anlayamadım. Harita yükletmenin 120 Euro olduğu mu yoksa GPS'lerimde harita olduğu mu? GPS'lerimin hepsinde harita yüklüdür. Kastettiğiniz deniz haritaları ise bilmiyorum fakat 100 dolar civarında eBay'de satıldığını gördüm.
Lütfen ithamlarınızı açıkça yazınız, insanların yanlış anlamasına mahal verecek mesajlar gönderöeyiniz ya da direkt bana mesajınızı gönderiniz.
Reklam verdiğiniz forum bir denizcilik ve amatör balık avcılığı forumu. Harita olarak başka ne kast etmiş olabilirim sizce? Haritalar yüklü denildiği zaman ben otomatikman bu forumları takib ettiğim için deniz haritalarının yüklü olduğunu anlıyorum, kusura bakmayın ama sizde gps cihazında deniz haritaları yüklü değildir' diye ben size bu şekilde bir cevap yazmadıkça açık bir şekilde belirtmemişsiniz. Tekrar ediyorum, bırakmış olduğunuz reklam bir 'denizcilik ve amatör balıkçılık' forumu. Madem bu tip haritaları cihazınız içermiyor neden bu foruma reklam bırakıyorsunuz? Madem cihazınız dağ, bayır, otoyol, v.s. gibi haritalar içeriyor o zaman lütfen reklamlarınızı o tip haritalar içeren gps cihazına ilgi duyabilicek okur ve yazarların bulunduğu forumlara bırakınız. Saygılar.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 09-07-2008 " tarihinde saat 11:47 itibariyle hasanova tarafından düzenlenmiştir....
hasanova Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla