Yalnız Mesajı Göster
Eski 31-05-2011, 08:41   #8
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
mst35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sen söylenmesi yazılması gerekeni tam olarak yazmışsın bize pek birşey bırakmamışsın necati biz bunları yaptıktan sonra ancak çayımızı içip muhabbet etmek kalır saygılar...
Alıntı:
ustam18 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Paylaşımın için Teşekkürler Necati kardeş.Yazacak birşey bırakmamışsın ki bize.
AMATÖR BALIKCI:BEYEFENDİDİR.Eliyle ve Diliyle kimseyi rahatsız etmez.kendisini rahatsız edene de ellemez.
Alıntı:
Kamil ESEN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güzel paylaşım olmuş.Keşke herkes böyle olsa..Paylaşıma teşekkürler..
Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati eyvallah çok güzel yazmışsın abi bende bir ilave etsem olurmu kardeşim -- fesat ve yalancı, aldatmaya yönelik davranışlardan uzak kalmak --ÇÜNKÜ YALAN, ALDATMAYA YÖNELİK HAREKETLER KUL HAKKINA GİREBİLİR BENCE
Alıntı:
antikacı54 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Necati güzel bir konu işlemişsin söylenecek pek birşey kalmamış acizane bir ilavede ben yazayım.Amatör balıkçı araştırmacı ve üretken olmalı bence, örnek çoğumuz aynı ve benzer olta takımı ve benzer teknikleri kullanırız,deneme yanılma metodu gibi değişik teknikler kullanıp yeni sistemler geliştirebiliriz sanırım.saygılar sağlıcakla kalın.
Alıntı:
gonencsenkal tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Amatör balıkçı balığa saygılı olan kimsedir.Oltasına isparoz takılınca tekmelemeyen insandır.Körfezde bunu yapan bir bohcacı görmüştüm arabadaydım çok sinirlendim bende dilimle sitem ettim
Bu konuda katkısı olan tüm dostlara teşekkür ederim..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla