Yalnız Mesajı Göster
Eski 21-07-2006, 12:17   #6
cilimpuli
Oltacı

walla istavrite 10'lu beyaz çapari atıyoruz..demirlemiyoz ama motor kapalı oluyo..gittiğimiz yerde 20 tane falan tekne oluyo..hepside bizim gibi avlanıyo..akinti yönünde dooru salıyoz misinayı..teknenin altınada girmiyo..istavritte tutuyoruz..bizim orda hareket halinde hiç tekne olmuyo..

katiti yardım için sağol..bende at çek için 10-40 gr atarlı 2 parça 165 cm pelican london marka kamış kullanıyorum..dediğin gibi maket anca 15 metre gidiyo..ama makarayı 2 sarınca hemen geliyo teknenin dibine..yani levrek vuracam desede o kadar mesafe olmuyo ki onun için daha uzağa atabilsem daha ii olur gibi geliyo..ondan dolayı ilk fırdöndüden dolayı bi 50 gr gezer kurşun takıp sonra bi fırdöndü takıp kuşundan sonra maket bağlasam daha uzun atılabilir gibi geliyo bana ama bu seferde atarken kurşun sonrası hafif olcağı için maket kurşunun olduğu üst bedene takılırmı diye şüpheliyim..bu yarın bi tavsiyelere göre deneme yapacam..olmazsa 40 gr lik kamışla istavrit atıp bi taraftanda atarı yüksek bi kamış daha alıp yemli veya maket atıcam..artık bakıcaz..tiyoo bekliyoz işte erol abiden
cilimpuli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla