Yalnız Mesajı Göster
Eski 18-07-2007, 11:08   #6
mufi
Guest

arkadaşlar şimdi orası hakkında az bilgi vereyim bir kere plaj şemsiyesi şart..(güneşte duramam diyenler için) uzun kollu giysi beyaz gömlek giyerim ben faydası oluyor. ayrıca arazi. dal/saz/börtü böcek hesabı açık ayakabı kabul etmez ben bot kullanıyorum.tavsiye ederim.. uzun pantalon. şart.
ben alışkınım sabahtan akşama güneş altında durabiliyorum.. geniş kenarlı şapka kurtarıyor.

bu tip yerlerle ilgili tatlı su başlıgına benim kullandıgım takımı dilim döndükçe anlattım...
gelmek isteyenlere bu defalık görmek ve ögrenmek açısından benim malzemeden baglıyabilirim elimde 6/7 tane hazır şamandra var. iğne ve kurşun problem değil kullanılan misina 030 iyisinden. birde 6-7 mt lik dere sopası.
adama başı en az 3 adet yeşil kabugu üstünde koçan mısır olursa iyi olur . bir tane mısır akşama kadar yetiyor digerlerini ise yemlemede kullanıyorsunuz.yada 400 gr kadar konserve hazır var ya teneke kutularda onlardan. yanlız taze mısır bulma imkanınız varsa iri taneli olsun.
bunun yanında ayçiçeği küspesi de olursa yada pamuk küspesi koku ve toplama için olabilir.3,50/4,50 metre arası makinalı kamışınızda 030 misina baglı ise o da olur yanlız misinanız tam dolu olmalı ki hafif takımı rahat bir şekilde ileriye atmak kolay olsun.makara yarım ise ön aynaya takılma yapar atış yapamazsınız.
köyün içindeki bakkalda hazır tavuk ürünleri var dolapta. zaten ekmek vs içecek te var. 1 adet mangal maşa ve tel gerekir kömür oradan da alınabilir.neyse masraflar paylaşılır.
yada gelirken metroya ugrayıp orası erken açılıyor bildiğim kadarı ile daha hesaplı alınabilir.
şimdilik bu kadar

Bu mesaj en son " 18-07-2007 " tarihinde saat 11:11 itibariyle mufi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla