Yalnız Mesajı Göster
Eski 16-10-2006, 09:47   #1
ramazanuçar
Guest

Varsayılan Önemli bir konu

Herkese selamlar;
Arkadaşlar genelde fırsat buldukça foruma girip yeni konuları takip etmeye çalışıyorum.bazende katılımda bulunuyorum.dolayısıyla açılan her konuyu dikkatle okuyorum.işte konuları okurken beni birşeylerin rahatsız ettiğini farkettim.bu konuda bana katılmayan arkadaşlar olabilir ama bence mesele gayet önemli ve dikkat edilmesi gerekiyor.

Mevzu şu :Arkadaşlar sohbetler esnasında alkol kullanılmasına yönelik çok fazla mesaj veriliyor.Unutmamak lazımki forum sayfaları herkese açık ve takibedebildiğim kadarıyla üyeler kadar en az 5-6 katıda ziyaretçilerimiz oluyor.bunların arasında yaş itibariylede küçük yaşlardaki kardeşlerimizde olabilir.Ve bence alkollü içkiler kesinlikle özendirilmemesi gereken maddeler.Bunları söylerken arada sırada bende alkol alıyorum ve sigara kullanıyorum ama 6 yaşında bir oğlum var ve beni kesinlikle bırakın alkol alırken alkollüyken bile görmemiştir.
Arkadaşlar sağlıklı ve zeki nesilller yetiştirmek istiyorsak lütfen bağımlılık yapan her türlü maddeden (sigara,alkol,uyuşturucu maddeler v.s.) çocuklarımızı uzak tutalım.Mümkünse onların bulundukları ortamlarda kullanmayalım ve onların yanında özendirici sohbetlerden kaçınalım.Bir çocuk ilk önce anne babasını örnek alır.
Bizim forumumuzda herkese açık bir forum ve topluma karşı verdiğimiz mesajlar bence daha dikkatli seçilmeli.Sevgiyle sağlıcakla kalın.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links