Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-12-2012, 16:38   #7
kadir 06
Tayfa

kadir 06 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Bursa_Erkan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
paylaşım için teşekkürler.
geçen yazda tekneyle çapari yaparak bol bol istavrit almıştık.her gün çıkıyoduk bıktık yav o derece.
Erdek Ocaklar açıklarında avlandık.Çuğra tam olarak ne tarafta kalıyo duydum ama çıkartamadım şimdi Kadir abi
Tesekkur ederim Erkancim,Cugra mevki Ocaklardan bir onceki sahil seriti yani PTT kampi,Kafkas Motel,Otel Toronto ve bir cok yazlik sitelerin oldugu sahil seritidir.Erdek merkezden gelirken Ocaklara (saga) donmeden direk gidilen yoldur.Sevgi ve saygilarimla.

Alıntı:
hus213 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kadir bey paylaşım için teşekkürle Anışlında dediği gibi tavada çıtır,çıtır olur onlar sen ğişir sonra senin ellerini bağlıyalım beni koyverin tutmayı sakın .Şaka bir tarafa afiyet balşeker olsun daha bolları nasip olur inşallah.Rasgele.
Cok tesekkur ediyorum abicim,en iyi trofeler sizin olsun.saygilarimla rastgelsin..

Alıntı:
Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
kadir abi tavalıklar çıkmış maşallah. izmarit tava favorimdir çok lezzetli oluyor. 2 nci foto süper imrendim balıklardan çok hoşuma gitti güzel bir yer paylaşım için teşekkürler.
Sagol Tuncaycim izmaritleri teknede deniz suyunun buharinda pisirerek yedik enfesti.Umutla kalman dileklerimle,rastgelsin..
kadir 06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla