Yalnız Mesajı Göster
Eski 03-05-2010, 23:54   #4
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Tyler Durden tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm forumdaş abilerime,ablalarıma ve kardeşlerime merhabalar diyorum.Ben İzmirde yaşayan 25 yaşında bir gencim.Foruma daha yeni üye oldum.Kendime kamış vs. malzemeleri aldım ve İzmirde Karataş Lisesi tarafında sahilde balık tutmak istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok.Şimdi ne yapmalıyım? İzmirde balık nasıl tutulur?

Teşekkürler,saygılar
Merhabalar öncelikle hoşgeldiniz, imza ayarınızı yaparsanız hitapta kusur etmeyiz.

Tebliğde İzmir körfezinin bir kısmı yasak durumda Bostanlı - Üçkuyular iskele arasında çekilen hattın doğusu yani iç körfez. Yani Karataş lisesinin önleri yasak. Fakat balık avlayan var mı? Dolu denetleyen kontrol eden yok bu ayrı bir konu.

Merkeze yakın olarak İnciraltı Kız Yurdu karşısı, Sahilevleri Askeriye yanı ile Liman arası, Narlıdere İstikham karşısı, Güzelbahçe 1. ve yeni yapılan liman genellikle sıkça avlanılan yerler. Avlanılacak balığa ve mevsime göre yem seçenekleri değişiyor elbet. Ne tür av yapmak istiyorsunuz yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Alıntı:
Tyler Durden tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim sevgili @denizkızı.Urla'ya yolum düşerse mutlaka aramak isterim,sağ olun Forumda yeni olduğum için her dakika eski konulardan da çok şey öğreniyorum ama izmirin sahilleri ile ilgili şuan için hiçbir şeyle karşılaşamayınca bir danışmayım dedim üstadlara

Teşekkürler
İzmir sahilleriyle ilgil çok bilgi var, detaylı raporlarda yıllardır bilgiler veriliyor biraz detayları incelemek gerek sadece.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla