Konu: İğneada
Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-07-2013, 13:10   #4
mcoskungs
Oltacı

Alıntı:
hus213 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Muhammet önce huzur ve mutluluğun daim olsun sağlıklı sıhhatli bizlere torunlar nasip etsin konun ile ilgili arkadaşlarımızın sana yardımcı olacağından eminim de neden sadece tatlı su kaldıki iğneada gibi bir yere gidiyorsun gerçi orası hakkında hiç bir bilgim yok ama yinede denizin vermiş olduğu tadı tatlı suyun verebileceğini düşünemiyorum belkide senin tam tersin olduğum içindir bende tatlı su balıkçılığını bilmem ama doğanın içinde olmak çok güzel bir duygudur neyse uzatmıyayım arkadaşlarımız sana yardımcı olacaklardır şimdiden rasgele hayalindeki trofeler nasip olsun.
Hüseyin Abicim çok teşekkür ederim iyi temennilerin için.İnşallah olursa torunların resmini de koyarım buraya Aslında deniz balıkçılığı da çok keyifli zevkli biliyorum.Ama bu mevsimde kıyıdan olta ile çok fazla seçenek yok sanırım.Gölde ise daha iri balık tutma ihtimali var ve oranın gölleri bereketlidir diye duydum ...O nedenle tatlı su diyorum yoksa denizi bende çok seviyorum.Tekrar teşekkür ederim,herkese gönlündeki trofeler nasip olsun.
mcoskungs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla