Konu: Lidaki avı
Yalnız Mesajı Göster
Eski 03-06-2013, 14:01   #17
İlyas Reis
Oltacı

Sayın Murat Bey,. ve bu sitenin kıymetli üyeleri Sayın Arkadaşlar,.
Tekneli avlarınızın oldukça bereketli ,ustalığınızın keskin olduğunu, paylaşımlarınızın size itibar kazandırdığını, resimleri görenlerin zevk aldığı bir sanal ortamda sizi tebrik ederim. Bahsi geçen av paylaşımlarının gönderilmemesini kendimi ortaya atarak ifade etmek istiyorum izninizle,. İzmirliyim. Eşrefpaşalıyım. Eskilerin tabiri ile sahil çocuğuyum.60 lı yıllarda Karataş ta, Üçkuyulardaki Çakalburnu dalyanının denize bakan taraflarında bu hobi ve sporumuza, Rahmetli babamın desteği ile başladık.Emekli bir insanım ve mesleğim ile ilgili çalışma yapıyorum.Yurt içindeki işlerimin çok yoğun olmasından dolayı, fırsat nasip olduğunda hobi ve spor olarak,balık avını,,karadan, tekneyle, balıkadam olarak severek yapıyorum. Avladığımız deniz ürünlerini paylaşmak istiyorum ama fırsatım olmuyor. Herhalde diğer üye arkadaşların da durumu böyledir. Böyle olunca sitede boy gösterilmeyince, moderatörlerin sıfatlandırılması na takılıyor.Kendi adıma söylüyorum,her gösterime mesaj atan kişiye paye üstü verilmesi diğer kişileri üzüyor kanaatindeyim.Sayın Hasan Balıkçı ''paşaların ustası,, arkadaşımız neden mesaj atmıyor merak ediyorum. Birileri üzülüyor, birilerinin kalbi kırık mı,,,,,,,
Hobi : 40 yıla yakın Deniz sporu
İlyas Reis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla