Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-02-2007, 10:13   #7
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ayar tafarından gönderildi
Konu açılmışken, Geçtiğimiz kurban bayramı, Sabah ailece erkenden kalktık.Malum bayram namazı, ardından allah kabul etsin kurbanımızı kesmek üzere hayvan aldığımız çiftliğe doğru yol alıyoruz. gideceğimiz yer evimize 13 km kadar, çevre yolundan gidersek daha kestirme, çevreyolundan yol alıyoruz. önümüzde istanbul plaka bir araç içinde aile var sanırım bayram için uzun yoldan geliyorlar fakat bayağı süratli ana bir anda toz dumana karıştı ve önümüzdeki araç nasıl olduğunu anlayamadan yan yattı hemen yardıma koştuk araçtaki bayan epey ağır yara almıştı.şöför arkadaş durmadan sıyırıyordu, teselli etmek için olur kardeşim falan dedik.ambulans çağırdık adam durmadan kodumun itleri deyip duruyor. ya kardeşim sen bizemi kalaylıyorsun dedim, yok abi allah sizden razı olsun yolda bira şişesi vardı, ona bastım galiba dedi. ana şok olduk bi anda yaralılar gitti etrafı bir kolaçan ettik hakikaten adam efes bira şişesini görmüş. lastiğe girmiş bir şekilde hala lastiğin üzerindeydi. ön sol lastik patlamış ve adam direksiyon hakimiyetini kaybetmişti. sonradan öğrendik allahtan ölen olmamış ama maddi hasar çok ve bayram zehir oldu adamlara. işte biz türk milleti olarak. bu davranışlarımızdan nezaman vazgeçeriz bilmiyorum. tabiki herkez böğlemi, mutlak değil. ama kendini bilmez birkaç kişinin aptalca hareketleri üçbeş kişinin canını yakabiliyor. avrupabirliği bizim neyimize diye düşünüyorum. SAYGILARIMLA.
O insanlara üzüldüm.Serseri kesim yapıyor bunları.Bunu TÜRK milletine yüklemenizn çok yanlış.Her TÜRK bunu yapmıyor.İnanın bana çok çok iyileri var.Bu arada AB ye girince ne olacağını araştırıyorum ve önüme her seferinde iri iri kazıklar çıkıyor...
Saygılarımla...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla