Yalnız Mesajı Göster
Eski 27-04-2010, 16:06   #20
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
musty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
5 ay lodos yagmur camurdan sonra guzel havayı yakalayıp balıga cıkayım bakalım neler olacak dedım ve olanlar oldu
1 tane 8.500 2 tane 2.500 sınarıtler ve 5 ayın yorgunlugu bıtmıs oldu..
Arkadaslar herkese ıyı gunler ıyı avlar hoscakalın

Merhaba Mustafa bey ilk önce sizi tebrik ederim ama bu kadar güzel trofeleri hiçbir bilgi yazısı olmadan 3 satır yazı ile geçiştirmeniz benimde canımı sıktı bende sayın alp abimiz gibi bir sitemde bulunmak istedim.NEdenmi bu tür trofleri yakalamak gerçekten bilgi ve tecrübe ister zaman ve mekan ister.Heralde ben bunları yakalamış olsaydım abartmıyorum 1 sayfa yazı yazardım o heyecanı tekrardan yaşardım.
öncelikle,madem sizin anlatasınız yok ben sorayımda belki zorla alırız bişiler:

1)2-3kg lık kurşunla rapala çektiğinizi söylemişsiniz bu iş nasıl olur bu tekne aparatlarından (tam adını bilmiyorum ama sanırım downridgerdi)kullandınızmı?
2)Rapalanın boyu rengi neydi hatta varsa bir fotoğrafı
3)Balık oltaya saat kaçta bindi
4)kamış ve makaramı kullandınız yoksa ellemi avladınız?(eğer kullandıysanız ne marka kamış ne marka makine ve bunların özellikleri hakkında kısada olsa bir bilgi
5)av kaç metre derinliklerde yapıldı?
6)yaptığınız takımın uygulamasını anlatan ufakta olsa bir anlatım(kurşun ayağı ,klipsli fırdöndü,10mt rapala ayağı vs gibi)
7)Mücadele tahmini ne kadar sürdü?
8)misinanızın markası ve özellikleri,
Bunlara daha bir bu kadar daha soru ekliyebiliriz..

Bu yukarıdaki yazdıklarımın harmanlanmasından çıkan 1 sayfalık bir yazıyı sizin anlatımınızda okumak isterdim inanınki sıkılmazdım.Ama bu trofelerin fotoğraflarını görüp ardından da 3 satır yazı görünce inanın kafamdan aşağıya kaynar sular indi.Kusura bakmayın ama ben bu başlıkta hiç bir bilgi paylaşımı görmedim !!!Benim gözümde yanlış anlamayın o fotoğraftakiler 150 kiloda olsa o fotoğrafların bir anlamı yok aynısını gider balıkçı tezgahında bende çekerdim..(Şimdi siz vaktim yoktu vs vs bazı şeyler yazabilirsiniz ama yinede öyle bile olsa bekleyip tam bilgilendirme yapacak bir yazınızı okumak isterdim..)

Saygılarımla..(Sitemkar sözlerim inşallah sizi incitmez çünkü amacım foruma gerçekten bilgi kazanılmasında yardımcı olmak..)
Sevgili adminlerim ve moderatörlerim görüyorumda sizde bu konuya suskunluk ile yaklaşmışsınız belkide balıkların cazibesine kapılıp unuttunuz varsayıyorum saygılarımla Necati Abi
Kan Grubu 0 Rh(+)

Bu mesaj en son " 27-04-2010 " tarihinde saat 16:08 itibariyle Aydın35 tarafından düzenlenmiştir....
Aydın35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla