Yalnız Mesajı Göster
Eski 31-10-2007, 22:21   #6
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Bende Sevgili Turgay Bey gibi yapıyorum...Yani diyelim balığa gittim ve yemlerin hepsini kulanamadım..Tabiki atmaya kıyamayıp eve getiriyorum ve tuzluyorum...İlle velakin, taze yem var iken balığın tuzlanmış boru kurduna basma ihtimali yüzdeye vuracak olursak çok düşük oluyor...Bu dediğimi hem karada hem de denizde denedim, ve iyi neticeyi sadece teknede avlanır iken altımız sürü sepet izmarittir veya gopez gibi kırıntı balık çok ise onlar pek seçici olmadığından netice alabilmiştim..

Ama illede taze yemi tercih ederim...

Bu da arşivimde yer alan eski bir çalışmam.....

Merhaba İshak bey.Öncelikle bu siteye üye olmadan evvel sizin video çalışmalarınızın hemen hemen hepsini seyretmişimdir.Gercekten bu işte uzmansınız,bazen seyrederken size kızıyordum insan avlandığı yeri kullandığı yemi çekim arasında söyler diyordum.Bir çekimde zorda olsa mamunları fark ettim.Hoş ben hayatta iğnede mamunu tutamıyorum ya.Bir defasında gece arabanın içinde giderken çekim yapmıştınız ben otobandaki levhaları görüntülerden okumaya çalışıyordum.Ama size burada rasladım inşallah artık sizin tecrübelerinizden faydalanmaya çalışacağım.(Kum boru kurdunu tuzlayıp denedinizmi hiç?)

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla