Yalnız Mesajı Göster
Eski 14-09-2011, 10:15   #8
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
fehmi5 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hayrettin abi merhaba,
söylediğin balıkçı meşhur bir yerdir istanbulda.güvenerek alabilirsin.bu arada ben de çerkeşliyim.istanbuldaki arkadaşlar karaköyden ,istoçtan ,üsküdardan kıyılardaki malzemecilerden pek çok yerden malzeme alınabilmektedir.birkaç yer ismi söylemek gerekirse;
istoç kısık ,av pazarı ve diğer leri hepsi aynı yerdedir.kartalda gücencem shop ,üsküdarda cengiz balıkçılık,sirkesi rastgele,karaköy köprü altı v.s
Değerli kardeşim merhabalar.böyle bir forumda bir hemşerimin olması nedeniyle ne kadar sevindiğimi anlatamam.
İstanbulda görerek almak bir başkadır ama bemim gibi görmeden alışveriş yapanlar için satıcının sözüne güvenmek önemlidir.birzamanlar üyesi olduğum bir forumdan tanıdığım bu arkadaşa bir iki kez sipariş verdim.siparişimin birinde benim verdiğim marka dışında bir misina göndermişti.int. ten araştırdım o fiyata o misina kesinlikle olmazdı telefonla sorduğumda "senin istediğin misina ...kğ çeker,benim gönderdiğim onun 2 katı çekerinde"demiş e fiyatı omudur zarar etmeyesin dediğimde "yok be abi zarar etmedim de kar ı az ettim"demişti.o günden sonra telefon açarım (ismi Kamil dir) Kamil kardeşim bana şöyle bişey lazım derim.ücretini havale etmemi bile beklemeden kargoya verir sağolsun.balıkcılık üzerine internetten satış yapan sitelerden araştırmalarım sonucu hem fiyatı uygun hem kaliteli malzeme satışı yapmakta.
tüm dostlara Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla