Yalnız Mesajı Göster
Eski 12-11-2006, 14:56   #5
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan Gerence bu defa beni gerdi....

Sabah saat:05.30'da sağolsun arkadaşım Mehmet'in gelip beni almasıyla birlikte soluğu yemcilerde aldık.Yemci dükkanları adeta bayram yeri gibi sabahın göründe oldukça kalabalıktı.Fakat dün havanın patlak olmasından dolayı kaç tane yemci gezdik ise malesef mamun bulamadık.Aynı şekilde de yengeç de hiç bir yemcide yoktu.Çaresiz sülünez ve madya alıp soluğu herzamanki mekanımızda aldık.Oraya giderken yolda oldukça çok kıyı oltacısı gördüm.Kimi tahminime göre geceden gelmiş ve yaktıkları ateşler hala tütüyordu.Cephesi güney ve güney batıya bakan bu mekanda ,arkadaki dağlar rüzgarı engellediği için deniz gayet sakindi.İlla velakin sudaki küçük balıklar yüzünden ne yaptık ise yüzümüz gülmedi.Çıkarttığım 2-3 karagöz'üde tekrar suya saldım.Saat:10.00 geçmesine rağmen değil çupra tutmak işaret bile vermemesi üzerine bizde toparlanıp,geldiğimiz yöne doğru harakete geçip bu defa da mordoğana doğru yol aldık.Gözümüzün kestirdiği ve daha önce hiç denemediğimiz bir mekandan avlanmaya başladık.Baktık o meşhur işaret geldi.Gittiğimiz yerde rüzgar çok tatlı tatlı yan tarafımızdan esiyordu.Derken başladık bir iki balık almaya ve saat :14.30 gibi allah bereket versin deyip
takımları toplayıp dönüş yoluna koyulduk.Fakat şunu da belirteyim ki çok takım zayi ettim.Hani her attığım takıldı demesem bile ona benzer bir yerdi.
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg mordoğan-balıklıova arası.jpg (37,7 KB, 191 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla