Yalnız Mesajı Göster
Eski 20-10-2012, 14:34   #1
baypipo_tr
Oltacı

baypipo_tr kullanıcısının avatarı

Varsayılan Nasipte 1 tane yine..

2 gün önce sabah 06.00 da uyanıp çıktım yollara.07.30 da oltamı denizle kavuşturdum.Özlemişler birbirlerini Hedefteki balık: tutmasını gerçekten cok sevdiğim aksiyonu hiç bitmeyen zargana.yem olarak yine istavrit kuyruk altı kullandım.oltamın denizle buluşmasından 2 dk sonra öyle bir yapıştıki zargana yeme aldı götürüyor.öyle de asılıyorki oltayı. tabi benim kulaklar tavanda bi heyecan velhasıl cektim çoksükür karaya.tuttuğum en büyük zarganayı görür görmez maşallah dedim.Öyle bir yutmuşki iğneyi midesinden zor çıkardım.tabi çıkarırken testere dişlerinden 2 parmağım nasibini aldı.biraz kesti parmaklarımı Ardından hemen salladım oltamı yine öyle güzel asılmalar oluyorduki tamam dedim en az 5-6 tane daha tutarım dedim.dediğim gibi de oldu ancak hepsini çekerken kaçırdım.hala çözemedim nasıl olduğunu.iğne tam oturmadı galiba ağızlarına.Birtanesi de iğneyide cok sevdi galibaki iğneyle beraber gitti balık.Neyse..herşeyin hayırlısı.Bende amma anlattım yaw.altı üstü bi tanecik zargana değilmi.Sürçü lisan ettiysek affola.Herkese hayırlı bayramlar şimdiden. İğneniz keskin şansınız bol olsun..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 20-10-2012 " tarihinde saat 14:37 itibariyle baypipo_tr tarafından düzenlenmiştir....
baypipo_tr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links