Konu: İğneada
Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-07-2013, 08:18   #3
hus213
Kaptan

hus213 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mcoskungs tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkese merhabalar,
Uzun zamandır siteye girmeye fırsatım olmadı evlilik telaşı koşturmaca derken uzunca bir süredir balık tutmaya vakit ayıramadım.
Bir buçuk yılın ardından haftasonu, hem tatil hemde balık avı için eşimle birlikte iğneadaya gideceğiz.Bir hafta kalacağız orada.Eğer vakit keyifli geçerse daha da uzatabilme ihtimalimiz söz konusu olabilir.İğneada'da göllerde veya derelerde avlak bilgisi ve takımlar hakkında bilgi verebilecek olan varsa yardımlarını rica ediyorum.Eğer orada oturan veya orada olacak olan kimse varsa tanışmak sohbet etmek isterim.Herkese yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim.
Muhammet önce huzur ve mutluluğun daim olsun sağlıklı sıhhatli bizlere torunlar nasip etsin konun ile ilgili arkadaşlarımızın sana yardımcı olacağından eminim de neden sadece tatlı su kaldıki iğneada gibi bir yere gidiyorsun gerçi orası hakkında hiç bir bilgim yok ama yinede denizin vermiş olduğu tadı tatlı suyun verebileceğini düşünemiyorum belkide senin tam tersin olduğum içindir bende tatlı su balıkçılığını bilmem ama doğanın içinde olmak çok güzel bir duygudur neyse uzatmıyayım arkadaşlarımız sana yardımcı olacaklardır şimdiden rasgele hayalindeki trofeler nasip olsun.
Kan Gurubu:B.Rh (+)
hus213 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla