Yalnız Mesajı Göster
Eski 20-08-2012, 01:51   #1
pendikli balıkçı
Kaptan

pendikli balıkçı kullanıcısının avatarı

Varsayılan Bayram Sargozları Bayram Karagözleri 18 Ağustos - 20 Ağustos Çanakkale Avlarım

Öncelikle hepinizin, bütün Türk ve İslam aleminin ramazan bayramı mübarek olsun.Büyüklerimin ellerinden öperim. Avımı kısaca özetlemek gerekirse:

İçimdeki balık tutkusuyla bayramda İstanbul'un kalabalığı yerine Çanakkale'de balık tutmayı tercih ettim. Bayram nedeniyle bomboş olan avlanma yerim adeta bana aitti. Muhteşem de bir hava vardı. Balıkta iştahlıydı. OHHH daha ne isterim ki... Av marketten sülüne alıp soluğu Kilitbahir'de aldım. Birazda midye çıkarıp 4 saatte sargoz karagöz ve ispariler sepetime doldu. Bayramın 1. günü bana güzeldi.

18 Ağustos'taki lidaki ve tekir avım da fotolar arasında. İŞTE ORTAYA KARIŞIK BAYRAM ŞEKERLERİ ...

SARGOZLAR

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

KARAGÖZLER

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

LİDAKİLER

İSPARİLER VE TEKİRLER

B Rh(+)

KÜÇÜK BALIK YOKSA BÜYÜK BALIK DA YOK!

Bu mesaj en son " 22-08-2012 " tarihinde saat 00:51 itibariyle pendikli balıkçı tarafından düzenlenmiştir....
pendikli balıkçı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links