Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-12-2011, 20:35   #29
akinyildiz81
Kaptan

akinyildiz81 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşım Merhaba, ilk mesajında siteye sirkülerden bahsederek girdiğin için açıkcası seni yadırgadım.
Bu tarzda direk şikayet mesajı atmanı da doğru bulmadım, madem sirküleri çok iyi biliyorsun keşke gerekli soruları öncelikli olarak sorsaydın.
Av mahalinde fotoğrafı çeken bir kişinin daha olduğunu sanırım hissedebiliyorsundur, sirküler limiti kişi başı günlük 5.500 gramdır, avın bir gün önceden yapılmaya başladığını bilip bilmediğini hiç bilmiyorum hatta bende bilmiyorum 2 kişinin günlük balık yakalama hakkı 11 kilogramdır bende ortalıkta 11 kilogram balık göremiyorum.
Lütfen bu konularda birazcık daha hassas olalım ki üyelerimizi rencide etmeye yönelik direk laf atmayalım. Önce sorunuzu sorun eğer sirküler fazlası bir av ise ne biz forumda yayınlamasına izin veririz ne de o kişinin fotoğraf paylaşmasına izin veririz
Dikkatli olalım..
Saygılar.
Bu siteyi bu yüzden seviyorum.Anıl Kardeşim zaten cevabı vermiş .ben konu eski olduğundan cevap yazmak istemedim.Beraber levrek yakalamaya gittiğimiz arkadaşlarımız bu konularda zaten çok hassaslar.(balık sirkülere göre alınacak balık olmasına rağmen vicdani olarak ufak gördüklerimizin hepsini salıyoruz).Bu forumun en güzel yanı üyelerin (ustalarımız başta olmak üzere) alçak gönüllü olmasıdır.Bir çok eleştiri aldım hepsi davranış değişikliği oluşturmak amaçlı oldu.Sirkülere uysa dahi davranışlarımda etik bulmadığınız bir konu varsa lütfen eleştirin saygı duyarım.
akinyildiz81 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla