Yalnız Mesajı Göster
Eski 28-02-2006, 19:39   #9
aganta
Oltacı

aganta kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Özgür kardeş merhaba umarım burada hoş vakit geçirisin .bu sayfalarda oldukça iyi bilgiler var deneyimler var amatör balıkçı herşeyden önce doğayı sevecek.. hele benim gibi yay burcu isen... evet anlat bakalım denizli vecivarında balıkçılar neler yapar nasıl avlanır.....
selamlar
Merhaba Muvaffak abi,ben aslen Denizli'liyim ama '99 yılından beri yazları fethiye de çalışıyorum bu kışı da Fethiyede geçirelim dedik kaldık,
buralarda arkadaşlar var olta balıkçılığından anlayan, takılıyorum onlarla ben de, vakti zamanında memlekette çaylarda barajlarda olta kullanmışlığım vardı, bu kış burda hemen hemen hergün çıkıyoruz balığa kıyıdan atıyoruz ne çıkarsa, güzel balık yapan yerler var zaman alıyoruz çupra,levrek,lahoz,mırmır, işte bunun gibi balıklarla takılıyoz, ama bilirsin balıkçının muhabbetti bitmez arkadaşlar anlatıyor şöyle balık tuttum böyle balık tuttum ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum işte,yakın zaman da be tekne ayarlayacak gibiyiz bi tekneden deneyecez şansımızı
Forumdaki arkadaşlar sayesinde bol bol balık yiyecez yaza kadar
Sağolsun hepsi!

Bu mesaj en son " 17-12-2006 " tarihinde saat 13:49 itibariyle aganta tarafından düzenlenmiştir....
aganta Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla