Konu: Organizasyon
Yalnız Mesajı Göster
Eski 16-10-2009, 09:50   #15
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
kekeme tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aranızdayım fakat beraberlik malesef olmuyor işş güç derken zaman akıyor..yetişmek ise imkansız.sanaldanda olsa arkadaşlıklarımız sürüyor.ben karşıyakadan ömerataç.eski muhitim ikiçeşmelik dibekbaşı yapıcıoglu arası cocuklugum gençligim buralarda geçti.kıyı avcılıgının bir tadı tekne avcılıgının ayrı tadı var.konulara yabancı degilim.arkadaşlarımın dedigi gibi ticari banada pay düşsün fikri ortaya girdi mi işin tadı kaçıyor.cok duyuyorum yapılan org larda.konuşmaları.hep olumsuzluk ticari muhabbeti .o da içindeki dostluk anlayışını inceltiyor ve koparıyor.bazı bilgileri vermemde sakınca görmüyorum.eger sakınca varsa yönetim çıkarabilir.iyi niyetime istinaden.tekneler genel olarak trandiller veya yatlar 30 35 kişi isterler.gerisi ulaşımdan sonra ticarettir.kişi başı 20 derler 18 e fit olurlar yemek dahil.amaç beraberlik ve dostluk olursa her şey daha iyi sonuç verir.cunki her hafta yemle beraber 50 lira harcamak amatör birini rahatsız eder.amaç balıksa 5o lira karşılıgında 3 kilo temiz balık alınabilir.ama 3 kilo balıgı herseferinde kim tutar.onedenle dostluk ticaretten önde gelmelidir.etrafta bir sürü site mevcut bir çogu da ticari amacla yaklaşıyorlar konuya.sevgi ve teniz tutkusu ayrı kalıyor. bu da işin rengini bozuyor.düşüncenizi tebrik ediyorum arkadaşlar.herkesin firi dostluklarda birleşiyor.saygılar.ömerataç.
Yazdıklarınızı güzel bir şekilde okudum ve önceki mesajlarınıza da baktımki, bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor.Dürüst olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Daha önce yazdığınız mesajınız.

Alıntı:
kekeme tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
degerli dostlar artık zaman geldi .av sezonu hayırlı ve bereketli olsun.kıyıdan veya tekne ile av yapalım.tanışalım.
busıralar kıyıdan çeşitli yörelerde avlar yapılıyor.organize yapan arkadaşlar iş başına.saygılar
ömerataç.ksk