Yalnız Mesajı Göster
Eski 11-03-2011, 10:39   #1
Kamil ESEN
Kaptan

Varsayılan İzmir ziyaretim

10 Mart Perşembe günü öğleden sonrası için 2-3 üç gün önceden Orhan abi ve Necati ile anlaşarak buluşma kararı aldık.

Sağolsun Necati kardeşim sakızlı kahveleriniz hazır edeyim gelmeden haber ver dedi.Perşembe sabahı mailimi almıştım.Necati:Abi sakızlılar hazır.diyordu.
Orhan abi beni Otogardan gelip aldı,yolda Hasan Balıkçı yıda 3-4 defa aradık ama maalesef telefona cevap vermiyordu.

Ben hem uzun zamandır görüşmediğim Necati ,Yağız kardeşlerimi ve Orhan abiyi ziyaret ederim hemde Liman başkanlığından Amatör denizci belgemi de yenilerim dedim.Necati ve Yağız bu konuda da sağolsun bütün ön hazırlıkları yapmış.Ben gidince sadece Liman bölge başkanlığına gidip gelmek kaldı bana.

Eeee.İşler bitince sıra geldi muhabbete.Özlemişiz gırgır şamatayı.Biz dışarıda dolaşırken bile o kadar dikkat çekici bir neşe ile sohbet ediyorduk ki,bir ara sokaktakilerin bize baktıklarını farkettim.Sohbet gece saatlerine kadar sürünce arkadaşlar sağolsun akşam yemeğinede kal dediler.

Eh madem kalacağız deniz manzaralı olsun dedim.Yiyecekleri paket yaptırıp attık kendimizi Kordon boyuna.Ordan da akşam kahvelerini yudumlayıp,yorgunluk atmaya.Necati kendi elleriyle yapmış,pekde güzel olmuş.Görücüye çıkacak kız olsaydı kesin sınıfı geçerdi.

Sohebete doyum olmuyordu.Fakat zaman epey ilerleyince vedalaşıp,biz Orhan abiyle Otogara Necati ile Yağız kardeşim de Konak İskelesine doğru ayrıldık.

Kısa,doyumsuz fakat bir o kadar keyifli bir gün geçirerek mutlu bir şekilde döndüm Manisaya.Artık Amatör denizci belgemi her elime aldığımda bu güzel neşeli günümü anarım heralde.

Bu güzel günde beni ağırlayan,Necati,Orhan abi ve Yağız kardeşime çok teşekkürler.Çok daha güzel günlerin siz dostlarımızın olması dileğiyle..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.