Yalnız Mesajı Göster
Eski 01-04-2006, 06:39   #2
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Sevgili Selim,
çok da iyi yapmışsın,senin Jitterbug un bu harika ot wobbleri,gerçekten beni de yakaladı ,hele hele iki yan taraftan çıkan kancaları tam bir sanat eseri.
Konuyu ikiye bölmek de fayda görüyorum,yani karadan at-çek ve tekneden sırtı da kullananlar diye.Madem sen tatlı su ve karadan konusuyla başladın,bende denizden tekne konusundakiler değineyim.
Öncelikle şunu belirtmek isterim, elimde birçok markanın ürünleri bulunmakdadır, ancak arkadaşlarımızın Türkiye de bulabilecekleri ile başlamak daha yerinde olur diye düşünüyorum,yani hemen hemen her av malzeme satıçısında bulabilecekleri lureler.
İlk olarak Rapala nın CountDown Magnum ve Magnums lardan bahsetmeye başlayayım.
Bu serinin oldukça zengin bir renk çeşiti vardır,dalma derinliği Tekne hızına bağlı olarak 2.80 - 7.70 m.arasındadır,yüzen ve batan modelleri de vardır.
Benim severek kullandığım tipleri aşağıdaki fotoğrafda görebilirsiniz.
Özellikle Sinarit ve Palamut-Torik ler için idealdirler,sevgilerimle
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg rapala.jpg (28,5 KB, 1047 Görüntülenme)

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla