Yalnız Mesajı Göster
Eski 31-12-2005, 16:54   #1
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Herkese Teşekkürler

Severek girdiğim bu sitede hoş olmayan tartışmanın içinde buldum kendimi.Bana göre yapılan çok açık ve netti.Yanlış kullanılmış bir kaç cümle ve destek hiç hoşuma gitmedi.Bunu dile getirdim sinirli bir şekilde..Asabi yaklaşmış olabilirim çünkü bana göre haklıydım ancak çok sevdiğim dostum Seko bu siteden keyif alıyordu.Buraya onun tavsiyesi üzerine gelipte onun huzurunu kaçırmak bana yakışmazdı ve konuyu tatlıya bağlamak için alttan aldım veya hatalarımı yazdım çağrımı yaptım...Ama bu yanlış anlaşıldı herhalde...Haksızmışım konumuna düştüm..Bu sitede gerçekten az da kalsamda çok iyi, seviyeli ve işleri bu sitede balıkla ilgili olan insanlar tanıdım.Benim daha fazla burada olmam bazı kişilerin hoşuna gitmemiş olmasından kaynaklanan kaygıdan değilde daha fazla bu forumu germemek adına üye olarak katılmamaya karar verdim....Cevap hakkı doğmadığı sürece...İnsanları normal dünyada nasıl olabileceklerini,karakterlerini tahlil edebilirim ama burada olmaz diye düşünüyordum.Oluyormuş insanlar iki yüzlü olunca burada da kendilerini belli ediyorlarmış...Daha fazla uzatmadan herkese sevgiler saygılar......Hatalarımdan dolayı büyük küçük herkesden özür diler ve bu sitenin balıçılık üzerine olduğunu başka olayların yaşanmamasını gerektiğini burada bana düşen görevin ayrılmak olduğunu söylerim..Hepinize sevgiler,saygılar...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links