Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-07-2012, 10:25   #4
evrenoss
Oltacı

evrenoss kullanıcısının avatarı

öncelikle tatilim bittiği için çok üzgünüm ) valla bu sene en keyif aldığım yaz tatiliydi
ilgilenen arkadaşlar için bu sene yeni aldığım malzemeleri belirtiyim ve tabi performanslarını

not: kilo 92 kg boy 182cm

1- apneanın 5 mm legand model komuflaj giysisi( gerçekten suyun soğukluğunu hiç hissettirmiyor
sabah ezanından akşama kadar suyun içinde kalsanız banamısın demiyor. ancak xl modelini aldım ilk başlarda biraz sıkııyordu daha sonradan açtı veya ben alıştım (fiyat:195 tl) (not: bu modelde diz ve dirsek kaplama yok daha haşin kullanıcılar için tavsiye edilmez
son birşey daha eklemek istiyorum elbiselerle dipte basıncı daha az hissettiğimi zannediyorum.

2- 7 kilo ağırlık.... biraz daha eklemem gerekecek bir sonraki av sezonum için.. rahat batamadım 7*7=(49 tl)

3- nemrut kaucuk kemer... kesinlikle önerilir (35 tl)

4- zıpkın yılmaz vardı 75 cm. yani kötülemek istemiyorum ama daha sonra apnea 90 cm aldım şahinden indim mercedese bindim ...arkadaşlar şiddetle tavsiye ediyorum apnea nın zıpkınını..(165 tl)

5-dalin şampuan giysiye girebilmek için(8tl)

6-markası olmayan ama iş gören bir yuvalı bir bıçak(25 tl) kullandıktan sonra pas çözücü yağlayıcılarla yağlamayı unutmamak gerek

7-palet bu konuda maalesef ergonomik bir model bulamadım, piyasa malı bir palet kullanıyorum .. kendime iyi bir palet bulmam lazım.... önerileri bekliyorum

av maceralarımı bir sonraki iletide anlatmaya çalışıcam