Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-06-2007, 19:48   #20
araştırıcı
Miço

Alıntı:
kartallı tafarından gönderildi
arkadaşlar yaşım 33 olmasına rağmen bunun 20 senesini kartalda amatör balıkçılık yaparak geçirdim,hatta size diğebilirim ki yıl 365 günse ben 200 gününü rahat balıkta geçirmişimdir...elimden çok farklı misinalar geldi geçti kolay beğenmeyen biri olarak bu misinanın fiyatıyla direk olarak benimde kafamda bazı arkadaşlar gibi sorular oluşmuştu hem iyi hem ucuz fakat gelgelelim öyle değilmiş...sürekli siglon ve ayarında misina kullanan biri olarak bu misinayla kıyasladığımda bu misinanın çok daha iyi olduğu kanısına vardım...ve benim hoşuma giden bir şeyide sizlerle paylaşmak istedim sorun bundan ibaret,isteyen alır dener istemeyen denemez,fakat denemedende polemiğe girmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum.rastgele,saygılar

Serdar Bey:
Anlatmış olduğunuz misinayı nereden aldınız, bize bir telefon numarası verebilir misiniz? Birkaç tane denemek için isteyelim dedik.... Adana da ve çevrede sorduk ama bulamadık....
Selamlar, Rastgele...

Reklam olmaması için size bu maili özelden atmıştım..... Sizde özele cevap yazarsanız sevinirim...
Teşekkür ederim...
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla