Yalnız Mesajı Göster
Eski 22-02-2011, 08:29   #19
genç balıkçı
Oltacı

genç balıkçı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
akinyildiz81 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
valla kendimi bildim bileli at çek yapıyorum hatta başka türlü balık yakalamıyorum.catana her işe yaraması için yapılmış bir kamış.force master daha profosyonel bence.catana sert 10-40 gr atarlı forcemaster esnek 10-30 gr atarlı .basit bir mantıkla 10grlık sahteyi hangisi daha iyi atar dersen denedim gördüm force master bayağı iyi atıyor 50grlık sahteyide forcemaster atamaz.su üstü sahtelerde hangisi daha iyi aksiyon veriyor dersen forcemaster çok önde.catana bence fiyat performans açısından çok da iyi olmayan yakaladığı balıkla değil kullandığı malzemeyle bu işte uzmanlığını gösteren arkadaşların abartısı.valla uzunca bir süre remixon synergy kullandım catanadan çok fark göremedim.birde nokta atış gerektiren zamanlarda çok hafif bilek hareketiyle force master tık diye istediğin noktaya atıyor.avcı kendisini tanıyacak, gereksinimini öğrenecek sonra yatırım yapacak.en mantıklısı bu.
shimano catananında 10-30 gr atarı olan var ben ondan söz ediyorum.zaten atarı 30'un üzerine çıkınca küçük yemleri atmak gözle görülür biçimde zorlaşıyor...
B Rh +
Sultangazi-İstanbul
genç balıkçı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla