Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-03-2009, 10:57   #4
cesifer
Oltacı

hadi siz bunu hayal ettiniz de yazdınız elinize sağlık. benim de hayretle ve gıpta ile anlatacğım anı ise daha başka ama hikayenizi destekler diye düşünüyorum. tekne ile didim akbükte iş arkadaşlarıızla oluşturduğumuz grup ile hafta sonu ava çıktık. yemleri söz birliği ile mamun kullanmaya karar verdik ve başladık oltalarımızı yaklaşık elli kulaç aşağıya salmaya. tabi herkes bir heyacan içinde beklemeye başladık. derken aşağıda birkaç hareket karagöz mercan derken arkadaşımın 13 yaşındaki oğlundan sevinçli bir çığlık ve teleşla çekilen misinanın ucunda 500 gr lık bir çupra herkes sevindi derken bir kaç dakika sonra yine aynı sevinç ve çığlık tekrar çekilen misina ve yine 500 grlık bir çupra daha bu durum akşam suyuna kadar devam etti artık bizim heyacana katılmamız sona ermiş gıpta ise yerini kıskançlığa bırakmış artık isyan noktasında kaptanın saralım arkadaşlar!!! nidası ava noktayı koydu iyide oldu artık hepimizin ayberkten öğreneceği çok şey vardı... şimdi tekne aynı misina aynı iğne aynı yem aynı ama nasipler faklı boşuna denmiyor RASTGELSİN diye.

Bu mesaj en son " 08-03-2009 " tarihinde saat 11:03 itibariyle cesifer tarafından düzenlenmiştir....
cesifer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla