Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-04-2012, 10:43   #1
avlar
Kaptan

avlar kullanıcısının avatarı

Thumbs up 03.04.2012 Lidaki Avımız

Sözlerime başlamadan önce biz lidaki avını 7-8m suda, 0.25-0.30 misina ve ucuna bağlı 1 yada 1.0 no'lu zoka iğneyle yapıyoruz onu belirtmek istiyorum.Geçen avımız da paragatla avlandığımız tahmin edilmiş ve resimlerimden bazıları kaldırılmış buna çok üzüldüm.Fakat paragat avı amatör balıkçılığa girmiyor ve öyle olsa burada bu paylaşımın ne işi var diye düşünüyorum.Ayrıca paragat avına hiç gitmedim fakat Çandarlı'da giden arkadaşlarımın yakaladıkları levrekleri görünce de gitmeyi çok istiyorum.Neyse,Salı günü Kaptanımla avlağımıza gitmeye karar verdik.Saat 8.00 gibi ava başladık ve ben hızlı bir başlangıç yaparak 300gr civarı çipurayı tekneye aldım.Saat 10'a kadar hava poyraz balıkta iştahlıydı.Ve böyle giderse yeni bir rekor geliyor dedim kaptanıma fakat hava bir kesti yaprak kıpırdamıyor ardından isparozların saldırısı başlayınca avda av olmaktan çıktı.Yem yetiştirmekte zorlandık.Saat 16 gibi sonlandırdığımız avımız da ben 25 kaptanım da 30 parça lidaki yakaladı.Herkese çok daha iyi Avlar diliyorum,rastgelsin.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
avlar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links