Konu: acemi pilot
Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-12-2007, 19:00   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bizim körfezde böle pilottan korkumuz yok sadece korkumuz hücumbotlardan geçenlerde kanal dediğimiz gemi suyuna yakın bir bölgede av yaparıyoruz ve o gün tatbikat var onlarca gemi gitmişti görmüştük aradan 2 saat sonra iki tane hücumbotu tam üzerimize gelirken gördük ortalama kanalda 15 tekneyiz tekneler arasında espriler ve haklı korkular başladı yan tekneden güven abi bağırıyor akgül abiye akgül bağlanma ipini hazırla uskumru avı için geliyo bunlar öteki diyor yok yok hekime kalamara gidiyo aramızdan geççek ötekisi diyo ne hekimi ya bunlar bizi biçmeye geliyo ölmek istemeyenler çeksin çapasını hemen biz gülüyoz güven abi çok tecrübelidir bayada samimi olduğumuz bir insan "korkmayın yakın geççek hep böle yapıyolar istikamet böle" bizde gülüyoruz 3-4 dakika geçti ve hücumbotlar yanımızdan geçti en fazla aramız 100mt idi ve 3 dakika sonra gelen dalgalar tekneleri toros dağlarının tepesine çıkarttı bi tekneye bakıyorum bizden 5 metre yüksekte bi tekneye bakıyorum bizim 2 metre altımızda biraz korku biraz eğlence ile karışık çok güzel bir anı gerçekleşmişti hiç unutamıyorum ve unutamamda
Anılım vallahi kabus gibiydi, motorları biraz büyükmüydü neydi sanki

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla